Macierewicz wraca z rozmachem. Wiceprezes PiS atakuje media sprawą Smoleńska.

3

Wiceprezes PiS Antoni Macierewicz w czasie kampanii wyborczej rzadko o sobie przypominał. W obozie rządzącym stroniono także od tematu katastrofy smoleńskiej. Stara normalność w tej kwestii wróciła jednak już w powyborczy wtorek, gdy Macierewicz pojawił się na antenie Polskiego Radia 24.

Antoni Macierewicz wrócił z rozmachem. W rozmowie z Dorotą Kanią wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości swój ulubiony temat katastrofy smoleńskiej połączył z planami obozu władzy wobec niezależnych mediów i frontalnie zaatakował stację TVN.

– Ilość kłamstw, które TVN wypowiedział na temat badania tragedii smoleńskiej, naprawdę przerasta jakiekolwiek dopuszczalne granice! Tutaj więc ta geneza związana ze służbami specjalnymi – jak mówiłem już – ma olbrzymie znaczenie. Dlatego też warto o niej pamiętać, gdy mówi się o TVN. Bronienie kłamstw TVN wydaje mi się być po prostu bardzo dziwne – mówił Macierewicz w Polskim Radiu 24.

WIĘCEJ

 

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

3 Comments

  1. Pod Smoleńskiem, pod Monte Cassino, Lenino, Tobrukiem -też mi nie zginęli, za to zginęli od kuli niemieckich faszystów i radzieckich NKWD-zistów. Nie tylko PiS ma patent na bohaterstwo i “prawdziwych Polaków”. A zginęli w katastrofie pod Smoleńskiem przez własną głupotę.

  2. Przed wyborami prezes “schował do szafy” fiśniętego Antoniego, teraz otworzono mu drzwi i Macierewicz hula. Od 10 lat Macierewicz jedzie na “smoleńskim paliwie”, poza tym katastrofa smoleńska dała mu drogę do kariery ” na trupach i po trupach”, wyciągnęła z politycznego niebytu.

    • Bogdan Herbetko on

      Widocznie pod Smolenskiem nie zginal nikt z Twoich bliskich,jezeli tak szarzujesz na pana A.Macierewicza. Moze wowczas oburzyl bys sie na laska…….Jarun tzn nikt (chowasz swoje imie i nazwisko ) ,moze po trupach to jest Twoja droga do kariery,

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.