Morawiecki poszedł na całość w straszeniu wygraną Trzaskowskiego. “Wszystko może upaść”.

3

12 lipca w II turze wyborów prezydenckich zawalczą Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Kampania obu polityków trwa, a partia rządząca zdaje się patrzeć z coraz większym przerażeniem na kandydata Koalicji Obywatelskiej. Mateusz Morawiecki postanowił wyborców postraszyć. Oświadczył, że jeśli nie postawią na Dudę, to “wszystko może upaść”.

– Jeżeli nie pójdziemy do głosowania 12 lipca i nie zagłosujemy na prezydenta Andrzeja Dudę, to wszystko może być odkręcone, wszystko może upaść – powiedział we wtorek w Janowie Lubelskim premier. Mateusz Morawiecki podziękował wyborcom PiS za mobilizację w I turze wyborów. Tłumaczył, że dalsza mobilizacja elektoratu PiS jest partii potrzebna, bo “człowiek do dobrego szybko się przyzwyczaja”.

Zdaniem szefa rządu Rafał Trzaskowski to “krew z krwi, kość z kości Platformy Obywatelskiej”. – Wiecie co powiedział pan Trzaskowski? Powiedział, że nie może być tak, żeby koszty złych reform ponosiły samorządy. Dla niego obniżenie podatku PIT dla wszystkich Polaków to były złe reformy. Drodzy wyborcy Prawa i Sprawiedliwości, drodzy wyborcy pana Hołowni, pana Kosiniaka-Kamysza, pana Bosaka: Pamiętajcie o tym – dodał.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

3 Comments

 1. Włodek J. on

  Ja wiem jedno, że ta nisko upaść jak Morawiecki to trzeba mieć specjalny talent.

  On chyba zapomniał że kiedy był na służbie Tuska i bankowcem który tuż przepisał walory finansowe na …. żonę, żeby się nie chwalić zasobami finansowymi przed “Polską w ruinie”, która wg jego wyznań powinna “z……ć za miskę ryżu” . Obok wyroków sądowych za kłamstwo ma też dziwne i niejasne interesy z gruntami pod Wrocławiem wartymi dziś grube pieniądze.
  Przy nim przygody premiera Kanady z finansami, to drobny pikuś.

  Tonic dziwnego, że zamiast być szefem rządu rządzić państwem gdzie pandemia grasuje Morawiecki robi Dudzie wraz z całym rządem kampanię objazdową i straszy ludzi czym się da.
  I faktycznie to może jutro upaść.
  A jak upadnie to Morawiecki i jego wspólnicy będą mieć kłopoty.
  Trzaskowski w razie wyboru nie będzie na kolanach i na zawołanie podpisywał każdej durnoty wysmarowanej w sejmie i delegował do Trybunału Konstytucyjnego komunistycznego prokuratora i obrońcę pedofili. Czy funkcjonariuszy służb specjalnych.
  Dlatego ten strach.

  • Bogdan Herbetko on

   Ja wiem jedno,zeby doskoczyc do rozumu Morawieckiego to nie Twoj zasieg………

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.