Nienawiść wobec innych

0

Z cyklu: Głos sceptyka z Polski

76. rocznicę  wybuchu Powstania Warszawskiego obchodzić będziemy w okolicznościach szczególnych. Bowiem ożyły hieny. Uzmysłowiła ten fakt bohaterka tamtych czasów. Dziś 93-letnia, a ongi 17-letnia łączniczka-strzelec, pseudonim „Pączek”, pani Wanda Traczyk-Stawska. Walczyła z bronią w ręku. Przeciwko retoryce nienawiści, głoszonej przez rządzących dziś w III RP zaprotestowała także pani Anna Przedpełska -Trzeciakowska pseudonim „Grodzka”. O co chodzi ?

O nienawiść wobec innych. Z ust dygnitarza Rzeczpospolitej padły słowa: LGBT to nie ludzie, a ideologia. Zaś przybysze z innych krajów to osoby roznoszące pierwotniaki, pasożyty, a nawet… cholerę.

Panie Traczyk-Stawska i Anna Przedpełska Trzeciakowska: „My uczestniczki Powstania Warszawskiego protestujemy, bo pamiętamy. Najpierw był różowy trójkąt (tak w obozach koncentracyjnych oznaczano więźniów homoseksualnych), potem gwiazda (tak oznaczano Żydów), a na końcu my, powstańcy. A teraz mówi się, że LGBT to nie ludzie”.

Obie uczestniczki Powstania Warszawskiego proszą: „Skończmy z nienawiścią”.

Poleć:

O Autorze:

Jerzy Klechta

Jerzy Klechta – dziennikarz prasowy i telewizyjny. W zawodzie od przeszło 50 lat. Autor ponad 20 książek.

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.