O wyborach w Toronto – mój artykuł w polskim “Przeglądzie”

2

Mój artykuł nosi tytuł “Wybory w Toronto – święto demokracji czy farsa?” i można go przeczytać w najnowszym obecnie dostępnym na rynku numerze polskiego tygodnika “Przegląd”. Tam relacja z tego co zgotowano nam w Toronto (i nie tylko) w I turze wyborów prezydenckich. Niezależnie od tego na kogo chciało się głosować (bo nie o tym jest ten tekst) było to frustrujące i budzące niepokój doświadczenie. 

Małgorzata P. Bonikowska

Poleć:

O Autorze:

Malgorzata P. Bonikowska

Dziennikarka, publicystka, anglistka (doktor językoznawstwa), nauczycielka, autorka książek, działaczka społeczna, współtwórca i redaktor naczelny www.gazetagazeta.com. Kocha pisanie, przyrodę i ludzi.

2 Comments

  1. Buba Makara on

    Dzisiaj w piatek 10 lipca już wiem, że mój i mojego męża głosy na wybór prezydenta nie dotra do konsulatu w Toronto na czas. Wysłane z Hamilton kurierem Canada Post za $17 dostarczone będa w poniedziałek, czyli za późno. Nazywać te wybory farsa to naprawdę delikatne określenie. Cisna się na usta inne słowa.
    Protest wyborczy składać należy do Sadu Okręgowego, oczywiście w Polsce. Czy my, mieszkajacy w Kanadzie mamy jakieś możliwości zgłoszenia takiego protestu? Przynajmniej podpisanie jakiejś listy zprotestem do MSZ lub coś podobnego.
    Serdecznie pozdrawiam.

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.