Ogromne nowe kino samochodowe w Toronto

0

Nowo powstały w centrum Toronto kino i obiejt koncertowy na świeżym powietrzu w pobliżu Rebel Nightclub ma ambicje by być jedną z najlepszych atrakcji na nieciekawie zapowiadające się lato.

INK Entertainment przedstawił więcej szczegółów na temat tego, czego można się spodziewać po nowym CityView Drive-In, który przejmie parking na północ od Rebel przy 20 Polson Street.

„Zaprojektowany na ponad 200 pojazdów na zarezerwowanych miejscach parkingowych w odległości co najmniej siedmiu stóp od siebie, goście mogą cieszyć się rozrywką na żywo ze sceny o długości 238 stóp i trzech dużych ekranów LED dostarczanych przez Apex Sound & Light z własnego samochodu”, czytamy w komunikacie prasowowym.

Obiekt ma zostać otwarty w ciągu kilku najbliższych tygodni.

„Goście otrzymają wyznaczoną częstotliwość radiową FM, aby dostroić się z samochodu bez konieczności opuszczania szyb” – kontynuuje.

„Jeśli chcą, mogą także słuchać audycji za pośrednictwem najnowocześniejszego systemu nagłośnienia. Przekąski będą również dostępne do zakupu online i bezdotykowo dostarczane do pojazdu”.

Bilety na imprezy, koncerty i wieczory filmowe można wcześniej kupić online i zeskanować przy bramie za pomocą systemu bezdotykowego.

Tego lata w Toronto można spodziewać się nowych wrażeń zarówno w Downsview Park, jak i Ontario Place od przyszłego miesiąca.

W Toronto nie było kina samochodowego od czasu zamknięcia The Docks Drive-In w 2018 roku.

Joanna Wójcik

Poleć:

O Autorze:

Socjolog, dziennikarz-amator. Zainteresowania: muzyka, literatura, film, podróże.

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.