PiS zrobi wszystko, by opozycja miała coraz bardziej pod górkę

3

Demokracja to ustrój, w którym podział i równoważenie władz zapewniają, że boisko polityczne pozostanie równe tak, aby partia rządząca miała szansę przegrać. Być może te wybory były ostatnimi na dłuższy czas, w których PiS miał jeszcze niewielką szansę przegrać

Opozycja od początku miała małe szanse na wygraną. Dlaczego tak się stało i co teraz może zrobić – pisze dla OKO.press w powyborczym komentarzu dr hab. Anna Wojciuk* z wydziału nauk politycznych UW.

Opublikowaliśmy już komentarze prof. Ewy Łętowskiej, posłanki Lewicy Anny Dziemianowicz-Bąk, kandydata na prezydenta Szymona Hołowni oraz senatora Koalicji Obywatelskiej Marka Borowskiego.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

3 Comments

  1. Wybitny…ale w czym wybitny jest Jarosław Kaczyński? W knuciu i intrygach ? Oczywiście. Prezes nie ma pomysłu na Polskę. Oderwany od rzeczywistości, realizuje swoje chore plany państwa dyktatorskiego, takiej piso-bolszewi. No i te afery Dojnej Zmiany a ostatnio ośmieszenie prezydenta Dudy, który przebierając nózkami czekał na gratulację no i rosyjscy komicy go podpuścili jak dzieciaka. Prezes nazbierał sobie manekinów, klakierów – ale z nich Rządu nie zrobisz.

  2. GENSEK (generalny sekretarz narodowo-socjalistycznej partii Kaczyńskiego) otóż gensek Jarosław Kaczyński zamknięty na Nowogrodzkiej, odcięty od świata, otoczony klakierami i marionetkami dostaje fisia. Nikt mu się nie sprzeciwia, więc jego chore patrzenie na świat rozlewa na całą partię PiS. Skąd my to znamy ? Samotny z traumą powiedział po śmierci brata, że świat mu się skończył i nic nie cieszy (dosłownie!). To chory człowiek i nie można się złościć na jego chorobę.

    • Bogdan Herbetko on

      Jak mozna nazwac tego wybitnego polityka chorym czlowiekiem ? Chorym sie jest,jezeli ma sie podobne mysli do Ciebie.Ale niestety nie mozna sie zloscic na Twoja chorobe.

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.