Pracownicy Polskiego Radia z zakazem wypowiadania się w mediach

0

Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska wydała zarządzenie, według którego pracownicy rozgłośni mają zakaz kontaktowania się z mediami. Od tej pory niezbędna do tego będzie zgoda zarządu. Przed rozmową z dziennikarzami ustalony musi zostać także jej temat – podaje portal Wirtualnemedia.pl.

Pracownicy stacji uważają, że decyzję o wydaniu rozporządzenia Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska podjąć miała po wypowiedzi dyrektora Trójki Kuby Strzyczkowskiego, który kilka dni temu poinformował, że rozmawiał z zarządem PR ws. przeprosin dla Marka Niedźwieckiego.

“W związku z Państwa komentarzami informuję, że poprosiłem o umieszczenie moich przeprosin dla Marka Niedźwieckiego na stronie Trójki. Decyzją Zarządu przeprosin nie umieszczono. Zarząd uważa, że nie obraził Pana Marka i chce dochodzić swoich racji przed sądem. Zaproponowałem dyr. Rogalskiemu złożenie dymisji. Nie złożył” – napisał Strzyczkowski na profilu Trójki na Facebooku.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.