Trzaskowski rzuca Dudzie wyzwanie. Zamiast ustawki TVP proponuje Arenę Prezydencką

0

Rafał Trzaskowski mówi, że nie godzi się na ustawkę, jaką w poniedziałek w Końskich zamierza zorganizować Telewizja Polska. Kandydat Koalicji Obywatelskiej na konferencji w Częstochowie rzucił wyzwanie kandydatowi PiS. Trzaskowski proponuje Andrzejowi Dudzie Arenę Prezydencką w Lesznie. Do spotkania również miałoby dojść w poniedziałek.

Andrzej Duda nie przyjął zaproszenia na debatę z Rafałem Trzaskowskim organizowaną przez TVN oraz dwa portale internetowe. Ubiegający się o reelekcję prezydent mówił, że czeka na taką debatę, w której dojdzie do porozumienia między trzema największymi nadawcami: TVP, TVN i Polsatem. Mimo to zgodził się na pomysł narodowego nadawcy: debata w Końskich prowadzona przez Michała Adamczyka.
 
Rafał Trzaskowski to przedsięwzięcie nazywa wprost ustawką. Jego zdaniem wydarzenie w Końskich będzie wiecem Andrzeja Dudy, a nie debatą. Sceptycznej postawie Trzaskowskiego trudno się dziwić, bo przy poprzedniej debacie w TVP wiele wskazuje na to, że Andrzej Duda jako jedyny kandydat znał pytania przed programem.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.