“Razem mamy supermoc”. Małgorzata Trzaskowska opowiedziała o swoich planach na przyszłość.

0

Wybory prezydenckie, które przeprowadzono w niedzielę, wygrał Andrzej Duda z wynikiem 51,12 proc. Rafała Trzaskowskiego poparło natomiast 48,88 proc. wyborców. Żona kandydata Koalicji Obywatelskiej postanowiła podziękować jego sympatykom za wzięcie udziału w głosowaniu. Małgorzata Trzaskowska zwróciła się do kobiet.

“Jeszcze raz pragnę podziękować za Waszą mobilizację i za wszystkie głosy oddane na Rafała. Szczególnie dziękuję wszystkim kobietom, które nie bały się wziąć sprawy w swoje ręce. Mówiłam o tym wcześniej i powiem to raz jeszcze – razem mamy super moc” – czytamy na Facebooku Małgorzaty Trzaskowskiej.


Żona prezydenta Warszawy uważa, że energii, którą widziała w ciągu ostatnich dwóch tygodni, nie można zmarnować. “Dlatego będę dalej działać i angażować się w sprawy kobiet w Polsce. Szczegóły wkrótce, ale jedno jest pewne już teraz: w nas jest siła” – dodała.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.