Trzaskowska wyruszyła w podróż po Polsce. “Czuję się jak ryba w wodzie”.

0

Wybory prezydenckie już w niedzielę. W kampanię wyborczą zaangażowane są również małżonki kandydatów – Agata Kornhauser-Duda oraz Małgorzata Trzaskowska. Obecna pierwsza dama niedawno zaczęła relacjonować swoją działalność na Instagramie, a żona prezydenta Warszawy wyruszyła w podróż po kraju.

Małgorzata Trzaskowska, żona kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Rafała Trzaskowskiego, wyruszyła we własną podróż po Polsce, podczas której spotyka się z kobietami. W rozmowie z TVN24 przyznała, że rytm kampanijny jest “bardzo intensywny”, ale “czuje się w nim jak ryba w wodzie”. – Jak najbardziej to jest to, co powinnam była zrobić, i cieszę się, że taka decyzja zapadała – stwierdziła.

– Mam poczucie, że to są bardzo ważne wybory i chcę wspierać swojego męża. Chciałam wejść w to bardziej aktywnie i głównie spotykać się z kobietami, posłuchać o ich problemach i tego, co powinno być zrobione – powiedziała Trzaskowska. – Spotkałam się z kobietami na osiedlu Nikiszowiec, rozmawiałam z paniami w Pszczynie, spotkałam się z paniami ze Ślaskich Pereł w Rybniku, w moim mieście – opowiadała o swojej podróży po Polsce żona Rafała Trzaskowskiego.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.