Trzaskowski ujawnia wewnętrzne sondaże

0

Rafał Trzaskowski ostatnie godziny kampanii spędza między innymi w Obornikach Śląskich. Na wiecu w tym dolnośląskim mieście zwrócił się bezpośrednio do PiS. – Za tę falę nienawiści zapłacicie w tych wyborach, ludzie nie chcą takiej władzy, chcą zmiany – powiedział kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta. Ujawnił też, co mówią ostatnie wewnętrzne sondaże.

– Nasze wewnętrzne sondaże pokazują nam, że wygrywamy, ale potrzebna jest mobilizacja – powiedział Rafał Trzaskowski w Obornikach Śląskich. Wcześniej o wewnętrznych (czyli zwykle dokładniejszych niż te zamawiane przez media) badaniach poparcia mówił też w TVN24 Cezary Tomczyk z Platformy Obywatelskiej.
 
Jak stwierdził, z ostatnich danych wynika, że Rafał Trzaskowski prowadzi z przewagą jednego punktu procentowego. – Dziś potrzebna jest pełna mobilizacja, dziś trzeba dzwonić do znajomych. Teraz albo nigdy, albo wygramy to teraz, albo nigdy – emocjonował się sztabowiec Trzaskowskiego.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.