Trzaskowski: Zaproszenie prezydenta zostało ponowione

0

Być może pan prezydent Andrzej Duda znajdzie w sobie odwagę, żeby w drugiej kadencji nie słuchać tylko i wyłącznie pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego – powiedział w “Faktach po Faktach” w TVN24 Rafał Trzaskowski, były kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Polski. Prezydent Warszawy mówił także, że otrzymał ponowione zaproszenie do Pałacu Prezydenckiego od Andrzeja Dudy.

W “Faktach po Faktach” były kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Rafał Trzaskowski był pytany o zaproszenie do Pałacu Prezydenckiego, które otrzymał od prezydenta Andrzeja Dudy w wieczór wyborczy. Poinformował, że zostało ono ponowione.

– Ja akurat nie mogłem w tym tygodniu. Zaproponowałem, że pod koniec miesiąca, kiedykolwiek pan prezydent będzie miał czas, my akurat będziemy wtedy przygotowywali kolejne obchody (rocznicy – red.) Powstania Warszawskiego, więc z panem prezydentem na pewno się będziemy widzieć. Gdzieś w tym czasie spotkam się z panem prezydentem – mówił Trzaskowski.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.