Fałsz Romanowskiego o Funduszu Sprawiedliwości

0

Wiceminister Marcin Romanowski opowiada o „wściekłych i ohydnych atakach” na Fundusz Sprawiedliwości. Broni przekazania 50 mln zł fundacji b. księdza egzorcysty i stwierdza, że w sprawie Funduszu nigdy nie było zarzutu braku zgodności z prawem. Wyjaśniamy te manipulacje.

„Atakują nas lewicowe organizacje, które przed laty były promowane w sposób nieuzasadniony. Za rządów PO było dla nich oczywiste, że muszą dostać wsparcie finansowe, bez względu na to, co zaproponują i jaka będzie wartość merytoryczna oferty” – mówi wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski w wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej”.

Rozmowa w części dotyczy nadzorowanego przez ministra Ziobro Funduszu Sprawiedliwości. O nieprawidłowościach z nim związanych piszemy w OKO.press regularnie od ponad dwóch lat. Romanowski w wywiadzie jak lew broni Funduszu, dopuszczając się przy tym jednego fałszu i co najmniej dwóch manipulacji.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.