Jest oświadczenie Magdaleny Adamowicz. Nawiązuje do zarzutów i innej ważnej kwestii.

1

Europosłanka KO i żona zamordowanego w zamachu z 2019 roku prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza odniosła się do zarzutów ws. niejasności w zeznaniach podatkowych. “Pomimo tego, że nie zgadzam się z interpretacją organu podatkowego, informuję, iż wszystkie podatki tuż po decyzji US dawno zapłaciliśmy” – poinformowała Magdalena Adamowicz.

“Pragnę poinformować, że postępowanie o rzekome składanie fałszywych zeznań podatkowychprowadzone jest w trybie administracyjnym od wielu lat. Obecnie sprawa znajduje się na etapie postępowania kasacyjnego, w którym dochodzę swoich praw i dążę do wyjaśnienia wszystkich jej aspektów” – napisała Magdalena Adamowicz w treści samego oświadczenia, które pojawiło się na jej Twitterze.

W dalszej części pisma czytamy, że żona zamordowanego prezydenta Gdańska zarzuty dotyczące “pozarolniczej działalności gospodarczej w zakresie najmu nieruchomościami” uważa za bezpodstawne.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

1 Comment

  1. Oświadczenie pani Adamowicz nie jest wiarygodne. Dobrze chachmencli z podatkami, nawet PO od nich się odżegnało.

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.