Ponad milion oglądających Pol’and’Rock Festival

0

Pogo przy ognisku, pod namiotem i za stodołą. Ze względu na pandemię tegoroczny, dwudziesty szósty Pol’and’Rock Festival wyjątkowo odbywa się za pośrednictwem internetu. Dla wiernych fanów festiwalu to nie jest przeszkoda. Jurek Owsiak mówi, że to “najpiękniejsza domówka świata”. 

Pol’and’Rock Festival 2020 to “najpiękniejsza domówka świata”, jak twierdzi Jurek Owsiak. “Świata”, bo transmisję w internecie śledzą ludzie z kilkunastu krajów. Wielu internautów nie ogląda festiwalu w samotności. Wystarczy grupa przyjaciół lub rodzina i dobre miejsce – najlepiej z dala od sąsiadów.

W studiu pod Warszawą, z którego transmitowany jest festiwal, może przebywać maksymalnie 150 osób. – Trzeba sobie powrócić myślami do czasów, gdy się zaczynało grać koncerty i gdy wychodziłeś na scenę, i dawałeś z siebie 100 procent, pomimo tego, że przed sceną było 10, 50 czy 100 osób. Tutaj mamy 150 – ocenił Krzysztof Sokołowski, wokalista zespołu Nocny kochanek.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.