Premier zmienił zdanie w sprawie epidemii. “Chodziło o zwycięstwo Andrzeja Dudy za wszelką cenę”.

4

 Premier Mateusz Morawiecki ostrzega, że “koronawirus jeszcze się nie skończył”, a kryzys gospodarczy wywołany przez pandemię “dopiero się zaczyna”. Jednak w trakcie kampanii szef rządu zachęcał do udziału w wyborach i przekonywał, że “wirus jest w odwrocie”. 

Premier Mateusz Morawiecki tuż przez wyborami prezydenckimi przekonywał, że “koronawirus jest w odwrocie”. Redakcja “Faktów” TVN postanowiła porozmawiać na ten temat z senatorem Koalicji Obywatelskiej Arturem Duninem, który w poniedziałek poinformował, że jest zakażony koronawirusem.

Zdaniem polityka słowa wypowiedziane przez premiera były “kłamstwem” i “czystą polityką”. – Dla tych ludzi cel uświęca środki. Chodziło tylko o wygranie wyborów prezydenckich – stwierdził senator Dunin.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

4 Comments

 1. Nie zmienia to faktu, że artykuł ma kilka linijek, i wiecej to odnośnik nie do dalszej części artykułu tylko do innego serwisu.

  • Malgorzata P. Bonikowska

   Nie, “WIĘCEJ” to link do całego artykułu tam, gdze był on publikowany. Kiedy odsyłamy do artykułu z innej publikacji, nie ma obowiązku zamieszczania dużego jego fragmentu. Może Pan go przeczytać klikając na “WIĘCEJ”. Tam jest reszta artykułu, a nie u nas. A my, w przeciwieństwie do wielu innych mediów polonijnych, gdzie jest to nagminne, nie przedrukowujemy tekstów zamieszczonych gdzie indziej bez zgody autora i wydawcy, czyli nie kradniemy tekstów.

 2. 8 linijek tekstu? Tytuł dłuższy niż artykuł. Rozwińcie myśl “kryzys gospodarczy wywołany przez pandemię dopiero się zaczyna” bo to mnie i wielu ludzi interesuje, a nie co powiedział drugorzędny senator.

  • Malgorzata P. Bonikowska

   Drogi Panie/Droga Pani o pseudonimie “Praca4u”, na końcu widnieje wyraźny, klikalny link “WIĘCEJ”, do dalszej części tego artykułu. Interesuje Pana/Panią – proszę kliknąć.

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.