Jasna Góra. Piotr Duda o sporze w Zjednoczonej Prawicy.

0
– Związek zawodowy “Solidarność” nie przetrwałby, gdyby nie jedność ludzkich serc, tej jedności zabrakło ostatnio politykom Zjednoczonej Prawicy – powiedział w niedzielę na Jasnej Górze szef NSZZ “Solidarność” Piotr Duda.
 
– Polska jest dobrem wspólnym i nie powinny w niej dominować partykularne interesy – mówił Piotr Duda podczas 38. Pielgrzymki Ludzi Pracy. Zaapelował także o dialog dla dobra Polski i Polaków.

– Związek zawodowy “Solidarność” nie przetrwałby, gdyby nie jedność ludzkich serc. (…) Jak widać, tej jedności serc zabrakło politykom Zjednoczonej Prawicy w ubiegły piątek. Z tego miejsca chcę powiedzieć, że Polska, nasza ukochana ojczyzna, to dobro wspólne wszystkich Polaków, a nie interesy partyjne i czas najwyższy się ocknąć, usiąść i prowadzić prawdziwy dialog między sobą dla dobra Polski i Polaków, bo przed nami duże problemy do rozwiązania, a nie problemy partykularne partii politycznych – dodał Piotr Duda na Jasnej Górze.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.