Rodowicz żaliła się, że żyje w biedzie. Właśnie spadł na nią kolejny cios.

0

50 tys. złotych Maryla Rodowicz miała zarobić za koncert podczas Muzycznego Zakończeniu Lata w Gorzowie Wielkopolskim. Artystka skarżyła się ostatnio na problemy finansowe, więc taki zastrzyk gotówki mógłby podreperować jej budżet. Tak się jednak nie stanie, bo organizatorzy odwołali wydarzenie.

Pieniądze nie powędrują na konto Maryli Rodowicz z powodu epidemii koronawirusa. O przyczynach odwołania koncertu organizatorzy poinformowali w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku.

“Szanowni Państwo, niestety z przyczyn niezależnych od artystów i od organizatora jesteśmy tym razem zmuszeni do odwołania koncertu, który miał być słonecznym świętowaniem zakończenia lata – Muzyczne Zakończenie Lata 13.09.2020 w Gorzowie Wielkopolskim. Niestety pokonała nas pandemia i dynamika zmieniających się obostrzeń związanych z COVID-19 dotyczących bezpieczeństwa uczestników wydarzeń” – czytamy w komunikacie.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.