“Schitt’s Creek”, “Sukcesja” i “Watchmen” zdobyły najwięcej nagród. Nagrody Emmy 2020 rozdane.

0

Nagrody Emmy, czyli “telewizyjne Oscary” zostały rozdane. Najwięcej nagród zdobyły seriale: “Schitt’s Creek”, “Sukcesja” i “Watchmen”. Tegoroczna 72. edycja gali odbyła się wirtualnie z powodu pandemii. Gwiazdy nie pozowały na czerwonym dywanie, a łączyły się z prowadzącym imprezę Jimmym Kimmelem w Los Angeles ze swoich domów.

72. gala rozdania nagród Emmy odbyła się w niedzielę 20 września. Nagrody zostały wręczone podczas wirtualnej ceremonii. Gospodarzem był słynny komik i gwiazdor telewizyjny Jimmy Kimmel. 52-letni Kimmel był gospodarzem gali Emmy w 2012 i 2016 roku, dwukrotnie prowadził także ceremonię rozdania Oscarów – w 2017 i 2018 roku.

Prestiżowe nagrody Emmy, nazywane “telewizyjnymi Oscarami”, to jedna z czterech najważniejszych nagród kulturalnych w USA, obok Oscara (film), Tony Award (teatr) i Grammy Award (muzyka). Gala rozdania Emmy zazwyczaj odbywa się w Los Angeles z udziałem największych gwiazd amerykańskiego showbiznesu. W tym roku z uwagi na pandemię ceremonia odbyła się wirtualnie, choć w czerwcu zapowiadano, że odbędzie się zgodnie z planem.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.