To będzie “zabójczy grudzień”. Globalna prognoza pandemii jest przerażająca.

3

Naukowcy z Uniwersytetu Waszyngtońskiego opracowali pierwsze globalne prognozy liczby zgonów z powodu COVID-19. Nie mają dobrych informacji: nadchodząca zima zbierze śmiertelne żniwo. Według raportu w grudniu dziennie ma umierać nawet 30 tysięcy osób.

Instytut Ewaluacji i Metryki Zdrowia (ang. Institute for Health Metrics and Evaluation, w skrócie: IHME) w Seattle jest niezależnym instytutem badawczym zajmującym się globalnymi statystykami zdrowia. Naukowcy twierdzą, że przy zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa do 1 stycznia można będzie ocalić blisko 770 tys. ludzi na całym świecie.

Przygotowali trzy scenariusze: 
– “Najgorszy” – przy obecnym wskaźniku noszenia maseczek i dalszym luzowaniu przez kraje restrykcji, a konkretnie dystansu społecznego, do końca 2020 roku umrą 4 miliony osób;

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

3 Comments

 1. Czyz to, z czym Pan się „ w wiekszosci” ze mną zgadza nie jest wynikiem działań rzadu? ……politycznego wykalkulowanego virusa klamstw i propagandy? Dzięki czyim decyzjom kraj i społeczeństwo zostało doprowadzone do ruiny? Kto zmusza społeczeństwo do noszenia idiotycznych kagańców pod groźbą wariackich kar? … Dlaczego policja zamiast zajmować się kryminalistami, „kryminalizuje” tych, którzy nie noszą masek ….!?!?. Czyż nie jest to ciemnota?
  . … Podobno czekamy szczepionki … …….na Zbawienie świata ! Hm….
  Kto na tym ma zarobic? ,!!!!
  Czy możemy mieć nadzieje, ze ten wspaniały rząd (i inne rządy również) upewni się, …..ale napewno się upewni się, ze te szczepionki nie zrobią większego spustoszenia w zdrowiu i zyciu ludzi niż sam wirus..???
  …… I kto będzie za to odpowiedzialny ? …. Narcyze?

  … Każda forma przemocy przeciwko społeczeństwu, kreuje cierpienie, poniżenie – odarcie człowieka z jego Godności., agresje, która to w codziennym zyciu ludzi przejawiaja się w postaci depresji, psychicznych wypaczeń , uzależnien, przemocy, braku zdolności jasnego myślenia, umiejętności radzenia sobie w zyciu,… jednym słowem obniża inteligencje społeczeństwa. … Może czas najwyższy, aby ci u władzy zdali sobie sprawę, ze życie ma większy i głębszy wymiar niż tylko zaspokajanie własnej rządzy panowania…
  … Co by było, gdyby tym „ władcom” bardziej zaczęło zależeć na wyższych wartościach , dobru i rozwijaniu inteligencji społeczeństwa….. niż na niskich, diabelskich grach i zniewalaniu społeczeństwa.
  Bez względnie, taka postawa wymagałaby wewnętrznej ogłady, samoświadomości, „filozoficznosci”, znajomosci psychologii ludzkiej (w ramach wychodzących poza sfere jak sterowac percepcja i kontrolować umysł społeczeństwa, dla własnych celów … )

  ….Kim kolwiek Pan jest, życzę Panu Przebudzenia…
  Musimy być ostrożni , aby nie postrzegac rzeczywistości przez dziurkę od klucza.

  Życie ludzkie ma o wiele większe ZNACZENIE , niż rządy, PiSy, opozycje, czy jakies inne organizacje prowadzone przez obsesyjnych, o gumowych kręgosłupach moralnych, zapatrzonych w siebie narcyzów, którzy w swoim głodzie władzy posuną się do zduszenia dialogu, hańby zdrady narodu, łącznie z narażeniem go na utratę zdrowia i psychiczne okaleczenie …..

  ….Mam nadzieje, ze Pana źródłem informacji nie są masmedia uprowadzone przez rząd, WHO i tych, którzy w ukryciu pociągają ich sznurki?

 2. Przerażajace prognozy ….? Hmmm przy 0.6% umieralności? Mniejszej niż spowodu corocznej grypy… .? …..Potwierdzone statystyki przez CDC!
  Już mieliśmy takie przerażajace prognozy… .. Miliony miały poumierac …
  Przerażajace jest napędzanie strachu i paniki…: przerażający jest fakt, ze ludzie umierają bez odpowiedniej opieki medycznej, a szpitale są puste; to ze ilośc osob zmarłych na zawał serca , czy spowodu samobójstw wzrosła 4 krotnie….,; to ze ludzie boja się wyjsc z domu, aby szukać pomocy medycznej. Przerażająca jest ilośc ludzi popadających w uzależnienia i umierających spowodu przedawkowania substancji; przerażająca jest ilośc przemocy w rodzinie i nadużyć seksualnych względem dzieci pozamykanych w domach. Przerażająca jest cena jaka społeczeństwo już płaci, nie mowiac o przyszłości. ….Zamykające się businessy i brak miejsc pracy…
  Przerażająca jest myśl o biedzie jaka ten kraj i świat ogarnie i perspektywy młodych ludzi …
  Przerażająca jest perspektywa życia w układach stalinowsko- nazistowskich, gdzie panuje policyjna przemoc, cenzura , zbiorowa hipnoza ….. , gdzie człowiek się nie liczy… Skąd my to znamy…? Nigdy do tej pory nie miała miejsca sytuacja na świecie , gdzie w czasie kryzysów kościoły, świątynie były pozamykane!!! …..Miejsca skąd ludzkosc czerpałaNadzieje i Moc!!
  Przerażający jest tu jeden virus, …wykalkulowany virus propagandy, kłamstwa, i ciemnoty rozsiewamy przez media i rząd i tych, których konta bankowe puchną od zarobionych miliardów na bankructwie państw i krzywdzie milionów ludzkich istnień …… Ileż to miliardów ma iśc do kiesy producentów szczepionek…..? Jak mówią po ang. „follow the money trace” , tam znajduje się wiele odpowiedzi…
  Ludzie obudźcie się …. Popatrzcie na to, co się dzieje w Kanadzie, Polsce i na świecie.! … Siejąca terror propaganda jest największym virusem ludzkości!
  Prezydent Roosevelt powiedział: „jedynym naszym strachem powinien być strach przed samym strachem” .. . zastraszonym społeczeństwem łatwo się steruje.

  • Bogdan Herbetko on

   W wiekszosci zgadzam sie z pania ale nie z jednym a mianowicie,ze polityczny wirus klamstw,propagandy,ciemnoty jest rozsiewany przez polski rzad.W czym i w ktorym miejscu pani Nadziejo rzad PiS-u tak bardzo pania zbija z tropu wlasciwego myslenia a opozycja jest cacy. Co za hipokryzja ?

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.