Wystartował ruch Polska 2050 Szymona Hołowni. Inauguracja działalności parlamentarnej.

0

Dziś wystartował ruch Polska 2050 Szymona Hołowni. Podczas konferencji prasowej inaugurację ogłosił były kandydat na prezydenta razem z posłanką Hanną Gill-Piątek oraz Michałem Kobosko.

– To bardzo ważny dzień dla naszego ruchu, bo po raz pierwszy w tak namacalny sposób pokazujemy, że jesteśmy częścią polskiej polityki – mówił chwilę później Szymon Hołownia. – Od dzisiaj będzie pracowała ta synergia, o którą nam najbardziej chodzi. Mamy już think thank, mądrość naszych ekspertów i wspaniałą energię obywateli, która skupia się w ruchu stowarzyszenia Polska 2050. I mamy ręce, które będą w parlamencie patrzeć na to, co dotyczy polskiej polityki. Będziemy działać – zaznaczył.

Podkreślił też, że konferencja musiała być krótka ze względu na to, że w tle odbywał się protest rolników. – Przekazaliśmy jednak wszystkie najważniejsze informacje, o które nam chodziło – powiedział Hołownia.

WIĘCEJ

 

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.