Jarosław Kaczyński nie istnieje

2

W pandemii Polacy spojrzeli dalej, wyszli poza swój nacjonalizm, lokalne podwórko. Patrzyliśmy nie na to, co mówi opozycja albo rząd. Zaczęliśmy myśleć o Szwedach, Hiszpanach, Włochach. Skończyła się historia PiS-u o tym, że państwo narodowe jest odpowiedzią na wszystkie bolączki

Strateg polityczny, Tomasz Karoń, który pracował dla PiS, Nowoczesnej i Lewicy, mówi OKO.press:

  • Podczas pandemii Polacy wyszli poza swój nacjonalizm. Zaczęli mieć konkretne oczekiwania wobec państwa, ale też mocniej niż kiedyś porównują się z innymi krajami.
  • PiS opierał swoją strategię na pomyśle „polska Bawaria”. Wraz z pandemią ten pomysł się wyczerpał. „Nie dlatego, że jest zły, ale dlatego, że pojawiły się nowe wyzwania. Jarosław Kaczyński i opozycja muszą na tę nową sytuację odpowiedzieć. Muszą wypracować swoje koncepty na wybory w 2023 roku” – mówi Karoń.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

2 Comments

  1. Bogdan Herbetko on

    Pan Prezes Kaczynski-najwiekszy strateg polityczny w historii Polski.Dziekuje Bogu,ze mamy takiego wielkiego patriote. Zyj 100 lat wielki mistrzu !

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.