Joe Biden zwyciężył prezydencką “pyskówkę”

0
Niemiecka prasa komentuje w czwartek pierwszy pojedynek telewizyjny prezydenta Trumpa i jego kontrkandydata w wyborach prezydenckich Joe Bidena. Komentatorzy zwracają uwagę na chaotyczny przebieg pierwszej debaty.
 
Dziennik “Frankfurter Allgemeine Zeitung” pisze: “Byłoby naiwnością sądzić, że debata pomiędzy kandydatami na najwyższe stanowiska w państwie przebiegać będzie jak dysputa na kolegium filologów klasycznych, którzy w spokojny sposób porównują wyniki swoich badań. Może zrobić się gorąco; w końcu demokratyczna konkurencja rozwija się również dzięki pasji i emocjom. Ale to, co zaoferowano w pierwszym tak zwanym pojedynku kandydatów na prezydenta Stanów Zjednoczonych, przeraziło nawet zwolenników takich zażartych debat.
 
Polegała ona na obrażaniu i wchodzeniu w słowo przeciwnikowi, czego efektem był chaos. W szczególności prezydent Trump (…) postawił na tego rodzaju grubiański atak. Ignorował upomnienia prezentera i zademonstrował swoje złe maniery. Próba zdyskredytowania synów przeciwnika, by pogrążyć ojca, była fatalna”.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.