Michał Kołodziejczak: Prezydent powiedział, że myśli jak my, ale boi się postawić weta

0

Protest rolników w Warszawie we wtorek jest absolutnie pewny – mówił w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Michał Kołodziejczak. “Widzimy się od godz. 10 na placu Zawiszy” – zapowiadał lider AGROunii. Według niego do stolicy przyjedzie kilkadziesiąt tysięcy rolników.

Właśnie we wtorek Senat będzie zajmował się ustawą o zwierzętach. “Politycy zrobili wszystko, żeby rolnicy nie mieli do nich zaufania” – stwierdził gość Marcina Zaborskiego. “Zapaść dotyka polską wieś, jest robiona na zaproszenie Jarosława Kaczyńskiego. To on zaprosił rolników do Warszawy, oni na to zaproszenie gromko odpowiedzieli” – dodał Kołodziejczak.

Pytany o nowego ministra rolnictwa Grzegorza Pudę, Kołodziejczak stwierdził, że rolnicy z nim jeszcze nie rozmawiali. Wchodzi na urząd z napisaną ustawą, której jest współautorem. Tak, to jest likwidator, wchodzi z planem likwidacji polskiego rolnictwa – stwierdził lider AGROunii. 

WIĘCEJ

 

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.