O Polsce po angielsku – codzienny przegląd prasy zagranicznej (i nie tylko)

2

Za mało jest informacji o Polsce po angielsku, nasze angielskojęzyczne rodziny i znajomi chcieliby dowiedzieć się więcej, a nie ma skąd… Czętsto slyszy się takie narezkania.

I dlatego powstał podcast POLcast ,który pokazuje Polskę PO ANGIELSKU – inaczej, ciekawie, niesztampowo. Ponad 100 wywiadów z ludźmi różnych nacji i zawodów, którzy w bardzo ciekawy sposób powiązani są z Polską, to fascynujący – jak sami moi rozmówcy – obraz Polski i Polaków na świecie.

Na Facebooku na stronie POLcastu codziennie publikujemy przegląd tego, co pojawia się o Polsce w światowej prasie PO ANGIELSKU – tam znajdą Państwo wszystko co potrzeba aby podzielić się z niepolskojęzycznymi przyjaciółmi, członkami rodzin, kolegami z pracy wiadomościami o Polsce i z Polski.

Zapraszamy codziennie na Facebook POLcastu.

Poleć:

O Autorze:

Dziennikarka, publicystka, anglistka (doktor językoznawstwa), nauczycielka, autorka książek, działaczka społeczna, współtwórca i redaktor naczelny www.gazetagazeta.com. Kocha pisanie, przyrodę i ludzi.

2 Comments

  1. Dobry wieczor!
    Bardzo się cieszę, że przypadkiem Was znalazłem, bo większość moich kontaktów jest z Polakami w Polsce.

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.