Polowanie na Giertycha. Co Kaczyński ma na adwokata opozycji?

5

Nie ma innej możliwości. Albo Roman Giertych postradał zmysły, robiąc nielegalne interesy z upadającym miliarderem. Albo szalony jest Jarosław Kaczyński, który zatrzymał Giertycha — jednego ze swoich najbardziej zaciekłych wrogów — na podstawie wydumanych zarzutów.

To zatrzymanie nie było typowe. Nie o 6.00 rano w domu, a popołudniu, gdy Giertych wychodził z sądu po rozprawie. Agencji CBA skuli go w kajdanki i zawieźli do domu.

Podczas przeszukania Giertych zasłabł i trafił do szpitala, gdzie do dziś toczy się batalia między prokuraturą i jego stronnikami o to, czy jest wystarczająco zdrowy, by zrozumieć zarzuty.

WIĘCEJ

W “Gazecie” o zatrzymaniu Giertycha

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

5 Comments

 1. Bogdan Herbetko on

  Pani Malgosiu-pije pani do znowu do mnie. Jezeli pani stwierdzila.,ze moje 3(trzy) slowa obrazaja czytelnikow to niech je pani zautoryzuje. Te slowa sa bardzo delikatnymi jakimi ja chcialbym tych ludzi okreslic.Dlaczego pani ciagle broni przestepcow ? Tego juz naprawde nie rozumiem………Pozdrawiam.

  • Malgorzata P. Bonikowska

   Identyczne zasady stosujemy w “Gazecie” w tzw. drugą stronę. Nie będę przytaczała, bo to zaprzecza zasadom, o których piszę. Fakt, jest ich dużo mniej, ale bywają. I takich także nie będziemy publikować. Nie bardzo rozumiem co ma Pan na myśli pisząc “niech je pani autoryzuje”. Proszę swój komentarz pozbawić obraźliwych epitetów i wysłać raz jeszcze, a my chętnie opublikujmey. Pozdrawiam.

 2. Malgorzata P. Bonikowska

  Drodzy Czytelnicy – zgodnie z naszymi zasadami, doskonale Państwi znanymi, NIE BĘDZIEMY publikować “komentarzy”, w których używają Państwo epitetów typu “bandyta”, “szubrawiec”, “złodziej”. Bardzo szanujemy poglądy naszych Czytelników, także te krytyczne – w którąkolwiek stronę – ale nie pozwolimy na obrażanie innych ludzi, czy to innych Czytelników, czy to osób publicznych.

 3. Roman Giertych “dokopał się” do jakiś dokumentów obciążających samego genseka Jarosława i Ziobro mając do dyspozycji swego człowieka płk. Strużnego ze służb nie przeznaczonych do tego typu działań, czyli CBA (korupcja nie wchodzi w rachubę między prywaciarzami!) odgrzebali historyjkę sprzed 13 lat i dokonali przeszukań…co też Giertych ma “schowane w szafie na pisiorów, a może na Tuska, Jana Krzysztof Bieleckiego, Radosława Sikorskiego, Jacka Rostowskiego, Gawłowskiego”. Roman Giertych jak przystało na Wszechpolaka i obrońcę w Lidze Polskich Rodzin zaraz zaczął histeryzować i symulować. Ten adwokat i “bojownik” na samą myśl o pierdlu mdleje ze strachu. Powiązana z Giertychem czerwona sitwa adwokacka np. Kalisz, Jakub Wende wzięła w obronę swego towarzysza.

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.