Zarzucono Dudzie, że zmienia zdanie ws. koronawirusa. 9 jego cytatów dotyczących pandemii.

1

Andrzej Duda wdał się na Twitterze w dyskusję z dziennikarzem Jackiem Nizinkiewiczem. Wymiana zdań dotyczyła słów prezydenta o koronawirusie z czasów kampanii wyborczej. A skoro ten temat został już poruszony – przypominamy Wam kilka wypowiedzi Dudy dotyczących pandemii. Oceńcie sami.

1. “Proszę uważnie śledzić wszystkie polecenia wydawane przez służby i do nich się stosować. Koronawirus to nie tylko sprawa rządu. To sprawa nas wszystkich. To dziś sprawa każdego Polaka” – 10 marca, koronawirusowe orędzie prezydenckie.
 
2. “To jest też kwestia polityki, jaką przyjęliśmy. My zastosowaliśmy taką strategię, która spowodowała, że relatywnie mieliśmy niewielu chorych jednocześnie w stosunku do tego, co działo się w innych krajach. (…) Dzięki temu cały czas panowaliśmy nad epidemią koronawirusa w Polsce – 7 czerwca, “Q&A” na Facebooku.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

1 Comment

  1. Strażnik DługoPiS-u nie ma własnego zdania, więc siłą rzeczy nie może go zmieniać. Po prostu Adrian źle odczytuje sms-y.

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.