Andrzej Chodacki

autor_Andrzej ChodackiZzawodu lekarz, szczęśliwy mąż i ojciec dwójki wspaniałych dzieci.

W 2012 roku wydał debiutancką książkę z poezją i fotografią pt. „Pejzaże Tęsknoty” nakładem Warszawskiej Firmy Wydawniczej.
Jego opowiadanie było drukowane w Wydawnictwie My Book w Szczecinie (książka pt. „ I życzę ci, żeby…” wydana w 2013 r.),w Saloniku Literackim Wrocław, w Miesięczniku Literackim Akant w Bydgoszczy, Kwartalniku Literackim Horyzonty, w półroczniku literackim „Inter-. Literatura–Krytyka–Kultura” i innych miejscach w Polsce i za granicą.

Jego wiersze były drukowane w dwudziestej czwartej edycji ogólnopolskiego almanachu poezji religijnej „A duch wieje kędy chce” w 2013 roku.

W grudniu 2013 roku Wydawnictwo Lena z Wrocławia wydało cykl jego wielokrotnie nagradzanych opowiadań pt. „Opowieści ze świata”.

Na co dzień tworzy zespół poetycki wraz z Marcinem Kowalczykiem (parczewski poeta i kompozytor ) oraz Lechosławem Tarkowskim (basista). Tworzą wspólnie widowiska artystyczne z poezją i muzyką dostępne w Internecie pod adresem : http://www.wirtualnyparczew.pl/filmy

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.