Iwona Majewska-Opiełka

Majewska

Psycholog, autorka poradników, prekursorka i jedna z najciekawszych postaci ruchu rozwoju potencjału człowieka w Polsce.

Ukończyła Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (1980) oraz kursy z psychologii i zarządzania na kanadyjskich uczelniach. Od 1990 zajmuje się szkoleniem i doradztwem zawodowym (coaching).

Była współzałożycielką Akademii Sukcesu w Chicago. Przyjeżdżając regularnie do Polski prowadziła zajęcia wspierające skuteczne działanie jednostek i firm. Stworzyła koncepcję rozwoju ludzi i organizacji, dostosowaną do polskich realiów i mentalności, którą nazwała logodydaktyką.

W 2000 roku założyła w Polsce Akademię Skutecznego Działania Iwony MajewskiejOpiełki (ASDIMO), która działa według unikatowego programu szkoleń opartych na świadomym wpływaniu na podświadomość, doskonaleniu własnego charakteru oraz kształtowania życia w zgodzie z życiowym posłannictwem i pryncypialnymi zasadami.

Jej książki:
“Droga do siebie”, “Ku doskonałości”, “Akademia Sukcesu”,  “Umysł lidera”, “Korepetycje z sukcesu”, “Wychowanie do szczęścia”, “Sukces firmy”, “Sprzedaż i charakter”, “Czas kobiet”, “Już za rok matura”, “Agent pozytywnej zmiany”, “Jak mówić, żeby nas słuchano”, “Siła kobiecości” i “Żeby zrobić coś”. Jej ostatnie książki, wydane we wrześniu 2013 roku to “Logodydaktyka. Droga rozwoju” i “Trener osobisty.365 dni z IMO”.

Każda z trzynastu pozycji jej autorstwa jest w sprzedaży i większość należy do bestsellerów w swojej dziedzinie.

Lista artykułów Iwony Majewskiej-Opiełka

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.