Różne

Ogłoszenia o pracy i o poszukiwaniu mieszkań – do 25 słów – zamieszczamy bezpłatnie przez 1 tydzień (następne bezpłatne będzie się należało po 4 tygodniach). Pozostałe ogłoszenia są płatne.

Ogłoszenie można złożyć telefonicznie:  647 557-3617 wew. 21 lub e-mail: drobne@gazetagazeta.com.

Można dzwonić o każdej porze, zostawiając tekst ogłoszenia automatycznej sekretarce. Przy ogłoszeniach bezpłatnych prosimy o podanie nazwiska, a przy ogłoszeniach płatnych również żądanej liczby wydań oraz dokładnego adresu z kodem pocztowym i numerem telefonu. Reklamacje uwzględniamy tylko po pierwszym wydruku ogłoszenia.

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek materiałów wymaga zgody redakcji.


Ogłoszenia uaktualnione w Friday 25 September 2020 roku: 

Szukam koleżanki szkolnej. Wyszła zamąż za Kanadyjczyka polskiego pochodzenia. Nazywał się John ( Bogdan ) Janczak. Koleżanka nazywa się Ewa Janczak z domu Wójcik. Rok urodzenia 1951 Kielce. Chodziła do liceum imienia Piramowicza w Kielcach. W Kanadzie zamieszkała w Hamilton. Wiem, że miała 2 synów. Ostatnio widziałam ją na zjeździe klasowym w Kielcach w 2003 roku. Rocznik maturalny 1969. Chcę być dobrze zrozumiana. Nie potrzebuję pomocy finansowej, ale siedziałyśmy 4 lata w jednej ławce i po prostu chcę wiedzieć, co się z nią dzieje. Z góry dziękuję za jakąkolwiek wiadomość.
Anna Kozłowska z domu Sowińska

 

 

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.