Usługi

Ogłoszenia o pracy i o poszukiwaniu mieszkań – do 25 słów – zamieszczamy bezpłatnie przez 1 tydzień (następne bezpłatne będzie się należało po 4 tygodniach). Pozostałe ogłoszenia są płatne.

Ogłoszenie można złożyć telefonicznie:  647 557-3617 wew. 21 lub e-mail: drobne@gazetagazeta.com.

Można dzwonić o każdej porze, zostawiając tekst ogłoszenia automatycznej sekretarce. Przy ogłoszeniach bezpłatnych prosimy o podanie nazwiska, a przy ogłoszeniach płatnych również żądanej liczby wydań oraz dokładnego adresu z kodem pocztowym i numerem telefonu. Reklamacje uwzględniamy tylko po pierwszym wydruku ogłoszenia.

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek materiałów wymaga zgody redakcji.


Ogłoszenia uaktualnione w Friday 27 March 2020 roku:

Wykonuję prace malarskie na zewnątrz i wewnątrz, prace remontowe, wykończenia basementów, przygotowanie domów do sprzedaży, rozbiórki, wycinka drzew, również w weekendy. Darmowa wycena. Terminy do uzgodnienia. Tanio przewiozę pralkę, lodówkę, małe “delivery”. Tel. 647 928-9061

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.